Державна горілка “UKRAINIAN SPIRIT” з’явиться в DUTY FREE

Горілку “UKRAINIAN SPIRIT” презентували у магазинах міжнародної безмитної торгівли DUTY FREE,   ця непересічна подія відбулася у міжнародному Львівському аеропорту імені Данила Галицького.  

 

Т.в.о. директора ДП “Укрспирт” Юрій Лучечко :

“Метою презентації   є просування вітчизняного державного горілчаного бренду на міжнародні ринки .  Це одна з візитівок з якою іноземні гості мають поїхати з України, прихопив з собою приємні спогади та враження.   З такою ідеєю керівництво ДП “Укрспирт” звернулося до фірм, що представляють магазини міжнародної безмитної торгівли DUTY FREE в Україні та отримали повну підтримку” .

 

У з’вязку з великим інтересом до унікального продукту виробництва Луцького місця провадження діяльності  ДП “Укрспирт” “UKRAINIAN SPIRIT” та “UKRAINIAN SPIRIT” з перцем, було прийнято рішення щодо проведення такого заходу безпосередньо в зоні безмитної торгівлі міжнародного Львівського аеропорту імені  Данила Галицького.  

 

Світлана  Кречковська - начальник лабораторії Луцького  МПД ДП “Укрспирт” та Олександр Ширшиков - начальник сектору торгівлі лікеро - горілчаними виробами управління комерційної політики ДП “Укрспирт”  розповіли присутнім працівникам мережі DUTY FREE про особливості національного продукту та його переваги. Також відбулася дегустація цих торгових марок. 

 

Керівництво ДП “Укрспирт” висловлює велику подяку за співпрацю та допомогу в організації чудового івенту: Ігору Кунянському - генеральному директору, Олексію Журавльову - керівнику відділу торгівлі алкогольними напоями та Олені Левченко - керівнику відділу маркетингу магазинів DUTY FREE в Україні.

×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?