Державна горілка преміум якості «Ukrainian Spirit» побувала в Британський бібліотеці та міжнародному конгресі.

18 та 19 вересня 2019 року горілку “ Ukrainian Spirit ” було презентовано одразу на 2 міжнародних самітах.

18 вересня представники ДП «УКРСПИРТ» відвідали саміт Британської Асоціації Торгівлі спиртними напоями та вином, де була представлена українська державна горілка преміум якості «Ukrainian Spirit».Захід відбувався у легендарній лондонській бібліотеці і був присвячений імпорту алкогольної продукції у Великобританію.
ДП «УКРСПИРТ» виступив дегустаційним спонсором події разом з такими ТМ як Campari Group, Remy Cointreau,Addams Southwold.

Наша команда дякує Посольству України у Великій Британії,в особливості Тарасу Крикуну за участь та підтримку в організації цього заходу.

Також 19 вересня представники ДП «УКРСПИРТ» відвідали міжнародний конгрес алкогольних та безалкогольних напоїв, де була представлена наша горілка. Формат заходу: конгрес у поєднанні з business mixer (BUSINESS MIXER - це створення додаткових умов для знайомств, розвитку партнерських відносин, встановлення нових бізнес - контактів між учасниками).

Так представники ДП «УКРСПИРТ» провели ряд зустрічей з менеджментом таких компанiй як: Auchan, Lidl, Frisco, Eurocash, якi виявили неабиякий інтерес щодо появи горілки “Ukrainian Spirit “ на полках супермаркетів Польщі.

Нагадаємо, що державна горілка преміум якості «Ukrainian Spirit» виробляється на Луцькому МПД ДП «Укрспирт» з листопада 2018 року.

×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?