ДП «УКРСПИРТ» представив горілку «UKRAINIАN SPIRIT» на виставці в Лондоні

 

ДП «Укрспирт» спільно з редакцією журналу ринку алкогольних напоїв «Drinks» взяли участь та представили стенд у 39 Міжнародній виставці алкоголю London Wine Fair 2019.

London Wine Fair - авторитетна світова виставка спиртних напоїв та вина, у фокусі якої інтернаціональний імпорт алкогольної продукції. Аудиторія виставки: баєри, винні і алкогольні консультанти, сомельє, галузева преса, топ-менеджмент ресторанного бізнесу, бар-мененджера,імпортери, і дистриб‘ютори. Предствники ДП «Укрспирт» провели ряд  зустрічей з потенційними партерами у Лондоні та  з комерційним директором Лондонськоi Торгової Асоціації Вина і Алкоголю Девідом Чічердсоном. Крім того відбуася зустріч з Послом України Пані Наталією Галібаренко з приводу просування українських торгівельних марок  у Великій Британії. 

Державне підприємство «Укрспирт» набуло членства у британський Асоціації торгівців вином та спиртом (WSTA) в липні 2018 року

ДП «Укрспирт»висловлює подяку за допомогу та організацію зустрічей у Лондоні Послу України у Великій Британії Пані Галібаренко Наталії, раднику-посланник з економічних питань Пану Крикуну Тарасу, та першому секретарю з економічних питань Пану Сауляку Тарасу.

×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?