ДП “Укрспирт” презентувало горілку преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT” на головній виставці рестораторів та готельєрів “HorecaShow - 2019”.

ДП “Укрспирт” презентувало горілку преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT” на  головній виставці рестораторів та готельєрів “HorecaShow - 2019”. Метою участі є пошук нових партнерів та ринків збуту, ознайомлення провідних гравців ринку  з асортиментом горілчаної продукції виробництва Луцького МПД ДП “Укрспирт”. 

В рамках заходу відбулася дегустація  горілки преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT”, яку відвідали ресторатори, готельєри та люди, які створили успішний бізнес в галузях  відпочинку та громадського харчування. Гості та запрошені високо оцінили якість продукції та висловили зацікавленість у співпраці.

“HorecaShow -2019” - найбільша подія готельно  ресторанного бізнесу України. Основний майданчик події, що об’єднує 12 локацій, проведення спеціалізованих конференцій за напрямками Restaurant, Hotel, HR & Marketing, а також майстер-класи, 1000 кв.м. барної культури, професійні змагання та зони нетворкінгу.

 Представники  ДП “Укрспирт” регулярно беруть участь у подібних заходах, що дозволяє отримувати нових клієнтів та розширювати збут продукції власного виробництва. 

 

×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?