“UKRAINIAN SPIRIT” - горілка з цілком міжнародним смаком - Сергій Шевирєв

Експерт в галузі алкогольних напоїв визначив особливості державної горілки преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT”, яка була представлена на фестивалі-дегустації крафтової горілки, фруктових та зернових дистилятів - Craft Beverage DISTILLATES & VODKA.

Craft Beverage DISTILLATES & VODKA – це близько 20 виробників крафтових дистилятів та горілки, та майже 50 напоїв з усієї України.

Мережа магазинів ДП “УКРСПИРТ” “Національний продукт” презентувала на фестивалі горілку преміум - класу “UKRAINIAN SPIRIT” та “UKRAINIAN SPIRIT” з перцем.

Сергій Шевирєв про державну горілку:

“UKRAINIAN SPIRIT” VODKA 4+ (5), 9.85 (10), 38 (40), 92 (100)

Країна: Україна

Виробник: Луцьке МПД ДП «УКРСПИРТ»

Торгова марка: “Ukrainian Spirit”

Нова українська горілка ультра преміум класу, випущена в кінці 2018 року на Луцькому місці провадження діяльності ДП «УКРСПИРТ.

Презентація горілки відбулася у листопаді 2018 року на міжнародній експортно-імпортній виставці у Шанхаї, а потім була представлена на виставці «Grune woche» у Берліні і «Prowein» у Дюссельдорфі.

Продукт створювався у експортно-орієнтованому форматі.

Ukrainian Spirit це - класична біла горілка, вироблена за особливою технологією з використанням спеціально відібраних партій спирту. Рецептура невибаглива (спирт сорту «Люкс» і цукор), при цьому має місце цілий ряд технологічних особливостей : відстоювання спирту перед створенням композиції та використання власного ноу-хау в сегменті підготовки води. Делікатне очищення з використанням фан-фільтрів нового покоління і тривалий «відпочинок» горілки перед розливом (не менше 10 днів )з крафтовим оформленням пляшки.

Ukrainian Spirit - традиційна українська горілка з вишуканою національною ідентичністю та  європейським стилем.

ФАХОВА ОЦІНКА: 9.8

Прозорість і колір - ідеально чиста з кришталевою прозорістю горілка.

Аромат - класичний, з легкими злаковими нотками.

Смак - з ледь помітною солодкістю спочатку і тонкою злаковою нотою у розвитку. Збалансований і чистий післясмак з терпкістю у фіналі.

ГРОМАДСЬКА ДУМКА: 9.9

Чиста біла горілка з делікатним смаком та впізнаваним українським характером.

Відчутна злакова строгість з тонкою кремовою солодкістю і досить тривалий  післясмак.

Класична горілка у класичному виконанні.

Р.S.Оцінки в рамках попередньої дегустації до - Craft Beverage Distillates & VODKA

×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?