Новини

ДП “Укрспирт” презентувало горілку преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT” на головній…
9 вересня 2019
В рамках заходу відбулася дегустація горілки преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT”, яку відвідали ресторатори, готельєри та люди, які створили успішний бізнес в галузях відпочинку та громадського харчування.
Горілку «UKRAINIAN SPIRIT» презентували на на найбільшій в Європі виставці…
4 липня 2019
1-2 липня ДП «Укрспирт» презентувало державну горілку преміум класу «Ukrainian Spirit» на міжнародній виставці алкогольних напоїв Imbibe live 2019 у Лондоні.
Державна горілка “UKRAINIAN SPIRIT” з’явиться в DUTY FREE
25 червня 2019
Горілку “UKRAINIAN SPIRIT” презентували у магазинах міжнародної безмитної торгівли DUTY FREE, ця непересічна подія відбулася у міжнародному Львівському аеропорту імені Данила Галицького.
London Wine Fair 2019: новые открытия
13 червня 2019
Медиа-группа Drinks+ традиционно принимает участие в этом важном международном ивенте с собственным стендом, представляя украинские марки под знаком Drinks+ Editor’s Choice.
Горілку «UKRAINIAN SPIRIT» презентували на щорічному агрофорумі AGRO-2019
5 червня 2019
4 червня 2019 року за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України
ДП «УКРСПИРТ» представив горілку «UKRAINIАN  SPIRIT» на виставці в Лондоні
29 травня 2019
ДП «Укрспирт» спільно з редакцією журналу ринку алкогольних напоїв «Drinks» взяли участь та представили стенд у 39 Міжнародній виставці алкоголю London Wine Fair 2019.
ДП «УКРСПИРТ» презентувало горілку “UKRAINIAN SPIRIT” в США
10 травня 2019
З 29 квітня - 1 травня менеджмент ДП «УКРСПИРТ» взяв участь у World Wine Meetings у місті Чикаго.
“UKRAINIAN SPIRIT” - горілка з цілком міжнародним смаком - Сергій Шевирєв
15 квітня 2019
Експерт в галузі алкогольних напоїв визначив особливості державної горілки преміум-класу “UKRAINIAN SPIRIT”, яка була представлена на фестивалі-дегустації крафтової горілки, фруктових та зернових дистилятів - Craft Beverage DISTILLATES & VODKA.
ДП «УКРСПИРТ» просуває в Німеччині «UKRAINIAN SPIRIT» з перцем
28 січня 2019
Держпідприємство "Укрспирт" веде переговори з німецькими партнерами щодо просування на ринок ФРН української горілки нових брендів.
ДП «УКРСПИРТ» презентувало горілку преміум класу “UKRAINIAN SPIRIT” на 84-їй…
25 січня 2019
ДП «Укрспирт» брало участь у 84-їй міжнародній виставці «Зелений тиждень 2019» ( "Green Week", "Grune Woche"). Її організатор - виставкова фірма Messe Berlin GmbH що проводить виставку з 1926 року.
×
Зворотний дзвінок
ВАМ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ ?